Новини

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Адже 30 листопада 1986 р. були завершені роботи по зведенню саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня в було надруковано повідомлення про те, що держкомісією прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд.

У ліквідації катастрофи на ЧАЕС брали участь більше 650000 людей, з яких більше половини представляли тодішню УРСР.

Багато працівників і ветеранів підприємств СООП приймали участь у ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Хочу висловити свою найщирішу вдячність усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

 

Голова Східної об’єднаної

організації профспілки                                              Борис Філіппов