На підтримку медиків атомно-промислового комплексу

Під стінами Верховної Ради і Міністерства охорони здоров’я України 03 листопада цього року близько тисячі працівників спеціалізованих медико- санітарних частин з міст Славутич, Жовті Води та смт.Смоліне вимагали вжити невідкладних заходів для нормального функціонування і належного фінансування СМСЧ.

В акції протесту взяли участь Голова Професійної спілки працівників атомної енергетики та промисловості України Валерій Матов і його заступник Павло Прудніков.

До маніфестантів, які понад годину тримали в “облозі” профільне відомство, під скандування “Міністре, до народу!” вийшла в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. Вона прийняла вимоги від учасників колективного заходу і пообіцяла, що протягом тижня проведе зустріч – переговори з групою уповноважених від Атомпрофспілки України для урегулювання всіх порушених питань.

Уперше за два роки вдалося зустрітись з Міністром охорони здоров’я, хоч і в.о., та з’явилася можливість донести первинну інформацію і вимоги медиків до можновладців.

LystMOZ_01_12_5351

В той же день Головою Атомпрофспілки Матовим В.О.був направлений до в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун лист-звернення “Про руйнацію медицини атомників