З 16 жовтня починаємо пікетування Мінекоенерго. Головна вимога – реорганізція ДП “СхідГЗК” з метою недопущення зупинки комбінату вже у лютому місяці.

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО

«Східний гірничо-збагачувальний комбінат»

на грані зупинки!!!

Зупинка підприємства буде справжньою бідою для трудового колективу та мешканців м.Жовті Води і смт.Смоліне, для яких ДП “СхідГЗК” є містоутворюючим підприємством.

Зупинка уранового об’єкту буде справжньою бідою для країни, оскільки загрожує екологічним лихом у самому центрі України.

Руйнація уранової галузі знищує енергетичну незалежність та безпеку України!!!

Замість того, щоб створити вертикально-інтегроване підприємство від видобутку уранової сировини до виробництва електроенергії на АЕС України шляхом приєднання ДП “СхідГЗК” до ДП “НАЕК “Енергоатом”, Міністерство, з невідомих причин, зупинило процес реорганізації. Неодноразові звернення Атомпрофспілки проігноровані!

Всупереч законодавству України, нормам Галузевої угоди та здоровому глузду, діалог з Вами, пане Міністре, відсутній.

ВИМАГАЄМО ВІД ПАНА ОРЖЕЛЯ:

Терміново особисто зустрітисяз представниками Атомпрофспілкита трудового колективуДП «СхідГЗК» з метою оприлюднення офіційної позиції та плану дій Міністерства енергетики та охорони довкілля щодо збереження та сталого розвитку урановидобувної галузі держави!

Голова ППО ДП “СхідГЗК” Борис Філіппов