![](http://grupkom.org.ua/wp-content/uploads/piket1.jpg)
11 липня працівники Смолінськоі та Інгульськоі шахт ДП “СхідГЗК” провели пікетування Міністерства екологіі та природних ресурсів України і Держгеонадр з причини фактичного простою вже другий місяць їх шахт в зв’язку з неподовженням терміну дії спецдозолів на користування надрами. В результаті перемовин, керівництво цих установ запевнило мітингувальників в оперативному вирішенні питання подовження терміну дії спецдозвволів.
![](http://grupkom.org.ua/wp-content/uploads/piket2.jpg)
![](http://grupkom.org.ua/wp-content/uploads/piket3.jpg)