Працівники трьох уранових шахт ДП “СхідГЗК” вийшли на попереджувальну акцію протесту

12 квітня2018 року, одночасно у всіх містах атомних регіонів України, пройшли попереджувальні акціїпротесту з метою примусити центральні органи державної влади сісти за стіл переговорів з Атомпрофспілкою та розглянути питання про стан справ у атомно-промисловому комплексі.

Практично всі питання стосовно розвитку ядерної галузі, можливості її подальшого безпекового функціонування, забезпечення матеріального добробуту працівників є невирішеними, а в нинішніх умовах посилення кризових тенденцій вони загрожують соціальною і ядерною критичною ситуацією.

Тому працівники трьох уранових шахт ДП “СхідГЗК” – Інгульської, Смолінської та Новокостянтинівської, вийшли на попереджувальну акцію протесту на площу Героїв Майдану у Кропивницькому, а працівники всіх підрозділів комбінату, розташованих у м. Жовті Води,зібрались на площі перед Палацом культури. До них приєднались і працівники ВП “АтаМ” ДП “НАЕК “Енергоатом”. Усього в акціях прийнялоучасть більше 600 чоловік.

Перед присутніми виступилиголова СООП Філіппов Б., його заступник Карпов А., голови профспілкових організацій шахт Кулінка А., Кавун М., Зовва О., голова ПО ГМЗ Руденко О., голови організацій молоді Інгульської шахти та СООП Мельник В. та Білоус Х., шановні ветерани Шуміхін Б.Ф. і Бриков О.Д.Всі вони підтримали ініціативу Атомпрофспілки про проведення попереджувальних акцій, висловили велике занепокоєння нинішнім станом уранової галузі та атомної енергетики та перспективами її розвитку.

Учасникамиакцій протесту прийняли резолюцію, яка буде направлена до ЦК Атомпрофспілки для подальшої роботи з органами центральної влади.

 Учасниками мітингів прийнято резолюцію. Сподіваємось, що державні чиновники почують вимоги атомників.

Профспілковий комітет висловлює подяку всім, хто прийняв участь в акціях.